Pfeiffertheface.com

Discover the world with our lifehacks

Lapitak kimin?

Lapitak kimin?

www.lapitak.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Tutku Dış Ticaret ve Kozmetik San. Ltd. Şti.’ne aittir.

Lapitak tırnak bakım kremi nerede satılır?

henüz içerik eklenmemiş. 1. bu krem tırnak çevresindeki etleri yumuşatmak için oldukça başarılı bir ürün. küçük bir tüp içerisinde 5 tl gibi bir fiyatla gratislerde ve eczanelerde bulabilirsiniz. kıvamı biraz vazelini andırıyor, ancak kokusu çok daha güzel.

Lapitak Ayak Bakım Kremi ne işe yarar?

Lapitak krem, İçerdiği “Allantoin” sayesinde cildin yenilenmesini yardımcı olurken, ilk günden itibaren yumuşacık ve ipeksi görünümlü ayaklara sahip olmanızı sağlar. Cildin doğal nemini koruyarak kurumuş, hasar görmüş ayakları onarır. E vitaminiyle tırnakların güçlenmesine yardımcı olur.

Lapitak ayak spreyi nasıl kullanılır?

Kuru ve temiz ayağa sabah ve akşam olmak üzere günde en az iki defa hafifçe masaj yaparak uygulanır. Kapak açıldıktan sonra 12 ay içinde tüketiniz. Ayak hijyeninin sağlanmasında ve kötü kokunun önlenmesinde yardımcıdır. Ayaklara hoş bir koku ve ferahlık verir.

Lapitak ne demek?

el kremi, ayak kremi ayrı olup elleri pamuk pamuk yapan krem..

Lapitak nerede satılır?

En Kaliteli Lapitak Ürünleri Watsons’ta! Watsons tarafından size sunulan Lapitak krem türleriyle ayaklarınıza kusursuz bakımlar yapabilir, son derece iddialı bir görünüme kolayca ulaşabilirsiniz.

Lapitak tırnak bakım kremi ne kadar?

29,00 TL Havale ile 0,87TL daha az ödeyin.

Lapitak ayak kremi nasil kullanilir?

Kuru ve temiz ayağa sabah ve akşam olmak üzere günde en az iki defa hafifçe masaj yaparak uygulanır.

Lapitak krem nasıl kullanılır?

Kullanımı: Lapitak Ayak Kokusu Önleyici Kremi kuru ve temiz ayaklara sabah ve akşam olmak üzere günde en az iki defa hafifçe masaj yaparak uygulayınız.

Ayak Spreyi nasıl kullanılır?

Ayak kokusunu etkisiz hale getirmek için özel olarak geliştirilmiş ve ayak kokusu için sprey çeşitleri arasında eşsiz olan Neutra-Active sistemin kullanıldığı ayak kokusu önleyici spreyi, püskürtmeden önce çalkalamak ve yaklaşık 15 cm uzaklıktan ayaklara uygulamak yeterlidir.

Ayak kokusuna kesin çözüm nedir?

Rahatsız edici ayak kokusuna çözüm sirke olacaktır. Gün içinde sürekli ayakta kalıyorsanız, ayakkabı içinde ayağınız terleyecektir. Sirkeli su karışımı ile ayak terlemesini önleyip koku oluşumunu sonlandırabilirsiniz. Bunun için 2 çay bardağı sirkeyi 1 litre suda karıştırın ve ayaklarınızı bu suyun içinde bekletin.

Lapitak topuk çatlak kremi ne işe yarar?

Lapitak Topuk Bakım Kremi 60 Ml Cilt Tipi Tüm cilt tipleri için uygundur. Ürün Özellikleri İçeriğindeki gliserin, allantoin ve E vitamini ile cildi nemlendirerek önlenmesine yardımcı olur. Uzun süre devam eden nemlendirici etkisiyle kuruyan topukların bakımını yaparak ipeksi bir görünüm kazandırır.